Doniesienia z ostatniej chwili – herbata Gonseen pomoże przetrwać sesję!

Posted on 30 stycznia, 2013 in Blog, Ciekawostki, Zdrowie | 1 comment

Doniesienia z ostatniej chwili – herbata Gonseen pomoże przetrwać sesję!

Studencie – zapomnij o kawie, wyrzuć chemiczne napoje pobudzające – herbata Gonseen da ci prawdziwego energetycznego kopa i uchroni od niebezpiecznych dla zdrowia ubocznych skutków przedawkowania kofeiny!

Herbata Gonseen pomoże przetrwać sesjęKażdy szanujący się żak wie, że już od kilku dni trwa akademicka operacja pod kryptonimem – S.E.S.J.A  (System Eliminacji Studentów Jest Aktywny). Rozpoczęło się gorączkowe poszukiwanie i kserowanie notatek, wielogodzinne medytacje nad podręcznikami i ostre zakuwanie – grupowe i solo. Hektolitry kawy i napojów energetyzujących, długie godziny bez snu i odpoczynku – to dla studenta w tym czasie chleb powszedni. Niestety – taki stan rzeczy prowadzi raczej do spadku efektywności, aniżeli jej wzrostu; olbrzymie ilości kofeiny i innych chemicznych pobudzaczy wywołują problemy z koncentracją  i skupieniem uwagi, skoki ciśnienia, zawroty głowy a nawet stany lękowe… Nauka w takim stanie ducha (i ciała!) staje się wręcz niemożliwa.

Herbata Gonseen zdrową alternatywą dla kawy i energetyków

Jeśli ta sesja również dla Ciebie oznacza uczelniane być albo nie być – nie wypijaj kolejnej kawy, zapomnij o napojach energetyzujących! To nic nie da – ich pobudzające działanie jest złudne i w dużej mierze polega na oszukiwaniu twojego mózgu! O wiele zdrowszą alternatywą będzie herbata Gonseen – mieszanka wyselekcjonowanych ziół z dodatkiem kompleksu mineralnego, która nie tylko sprawi, że senność minie, ale skutecznie pobudzi neurony do efektywnej pracy! Herbata Gonseen to receptura oparta o całkowicie naturalne i bezpieczne składniki – nie wywołuje skutków ubocznych w postaci wahań nastroju i zaburzeń równowagi, polecana jest zwłaszcza w sytuacjach, kiedy nasz organizm potrzebuje dodatkowych makro- i mikroelementów. Pobudzające działanie zawdzięcza w dużej mierze liściom Yerba-Mate, roślinie naszpikowanej dobroczynnymi substancjami (m.in. polifenole i saponiny, pierwiastki takie jak magnez, potas, fosfor, mangan, cynk, miedź, chrom, krzem oraz  witaminy – A, B kompleks, C, E, PP, H). Herbata Gonseen nie uzależnia i co najważniejsze – nie odurza! Usuwa zmęczenie, daje energetycznego kopa, a przy tym pozostawia jasny i chłonny umysł!

Herbata Gonseen i zdrowa dieta na pomoc szarym komórkom!

herbata gonseen najlepsza podczas sesjiOczywiście herbata Gonseen to nie wszystko – jej dobroczynne działanie dobrze jest wesprzeć odpowiednia dietą! Na okres sesji do codziennego jadłospisu wprowadź dużo ryb i owoców, białe pieczywo zastąp pełnoziarnistym, a jeśli lubisz podjadać podczas nauki – zamiast po kolejną paczkę chipsów sięgnij po orzeszki – słodkie migdały, orzechy nerkowca i dobrze znane orzechy włoskie, które nie dość, że przepyszne i odżywcze to zaliczane są do kategorii super jedzenia, czyli produktów, które są prawdziwym paliwem dla Twojego mózgu! Dobrze jest również sięgnąć po preparaty witaminowe –  uzupełnią niedobory organizmu i pobudzą jego rezerwy energetyczne – jeżeli nie lubisz tabletek wypróbuj pyszny witaminowy napój Chocoseen o smaku najlepszej czekolady, lub super-chrupiące, pełne witamin i minerałów batoniki Dakseen.

Nie będziemy kłamać – herbata Gonseen nie sprawi, że w jedną noc posiądziesz wiedzę potrzebną do zaliczenia wszystkich egzaminów w sesji! Przeświadczenie, że coś zażyjesz i raz-dwa ogarniesz cały materiał jest złudne… Najważniejsza jest systematyczna praca – to prawda stara jak świat i nie wygląda na to, aby coś miało się w tej kwestii zmienić. Jeśli jednak jesteś w podbramkowej sytuacji, a długie godziny powtórek dają Ci się we znaki – herbata Gonseen może okazać się prawdziwym wybawieniem.

1 Comment

  1. Potwierdzam działanie herbatki Gonseen. Jak syn miał sesję, to kiedyś w ciągu 4 dni spał tylko 8 godzin. Był w stanie uczyć się całymi dniami i nocami. W zapomnienie poszłą już kawa i red bule. Jak to określił, ale ta herbatka daje kopa.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *