Herbata Gonseen w profilaktyce onkologicznej i walce z nowotworem

Posted on 22 stycznia, 2014 in Blog, Zdrowie | 0 comments

Herbata Gonseen w profilaktyce onkologicznej i walce z nowotworem

Stare medyczne porzekadło głosi, iż „lepiej zapobiegać niż leczyć” – lekarze potwierdzają, że dotyczy to także profilaktyki chorób nowotworowych. Choć choroby z tej grupy wciąż należą do najbardziej zatrważających epidemii naszych czasów i od wielu lat zbierają swoje śmiertelne żniwo, w wielu przypadkach – jak się okazuje – można było ich uniknąć. Wystarczyłoby wprowadzenie niewielkich zmian w swoim życiu – porzucenie zgubnych nałogów, wprowadzenie zdrowej diety i…systematyczne oczyszczanie organizmu z toksyn!

Toksyny – źródło wszelkich chorób

W dzisiejszych czasach, kiedy środowisko, żywność, powietrze, gleba i woda są zatrute chemicznymi toksynami powinniśmy dbać o nasze zdrowie, nasz dobrostan, ze szczególna troską – zapobiegać, a nie leczyć! Nie od dziś wiadomo, że jedną z najważniejszych zasad w prewencji każdej choroby, także raka, jest  systematyczna detoksykacja – każdego dnia w naszym ciele gromadzą się toksyny – nie tylko te przyjmowane z zewnątrz, ale także takie, które wytwarzamy samodzielnie – uboczne produkty przemiany materii. W ciągu roku można ich zgromadzić nawet do 8 kilogramów! Kiedy jest ich naprawdę dużo – jesteśmy zatruci – tak samo jak obciążony przez niepotrzebne pliki i aplikacje komputer działa wolno i niestabilnie, tak samo nasz organizm przestaje efektywnie spełniać swoje zadania, jest narażony na ataki wirusów i bakterii, staje się niezdolny do walki z rozpoczynającymi się ale i już trwającymi procesami nowotworowymi.

Z tego powodu powinniśmy – jeśli jeszcze tego nie zrobiliśmy – już dziś podjąć naszą własną prewencję nowotworową. Postarajmy się odżywiać zdrowo – wysoko-przetworzoną żywność dania instant i fast-foody, pełne niebezpiecznych związków chemicznych zastąpmy naturalnymi, najlepiej pochodzącymi z przydomowego ogródka, albo ekologicznych upraw – warzywami, owocami i ziołami, wybierajmy produkty surowe (RAW), z których sami możemy przygotować pyszne i pełnowartościowe dania i potrawy!  Zrezygnujmy z nałogów – zwłaszcza palenia –  jeden papieros to około 4 tysiące szkodliwych substancji! Codziennie oczyszczajmy nasze ciało z toksyn – napar z  Gonseen jest wspaniałym środkiem, który wspomoże nasze działania.

Naturalna terapia antynowotworowa z herbatką Gonseen

Gonseen to herbatka, która oczyszcza nasz organizm, wykorzystując mieszankę ziół, substancji odżywczych, witamin i minerałów z Morza Martwego – jest efektywna, a przy tym delikatna, może być z powodzeniem stosowana także w przypadku osób, u których zdiagnozowano zmiany nowotworowe, zwłaszcza jeśli leczone są poprzez podanie chemioterapii – czyli różnorodnych, silnie toksycznych związków, które wprowadzane bezpośrednio do krwiobiegu chorego mają za zadanie zniszczyć zmutowane komórki rakowe. Tymczasem – o czym lekarze informują swoich pacjentów bardzo rzadko – chemioterapia jest dla organizmu równie groźna jak sam nowotwór – nie różnicuje komórek chorych i zdrowych,  z taka samą zaciętością traktuje każdą na swojej drodze…Krążąc w organizmie uszkadza najważniejsze organy, doprowadza do dysfunkcji najważniejszych układów, może przyczyniać się do powstawania kolejnych zmian onkologicznych.

Gonseen nie tylko wyprowadza z organizmu wszelkie groźne toksyny i zbędne produkty przemiany materii, ale również wzmacnia go i przygotowuje na przyjęcie dobroczynnych składników z pożywienia, czy innych naturalnych suplementów. Poleca się picie co najmniej jednej szklanki herbatki dziennie – osobom zdrowym, natomiast w przypadku osób chorych ilość wypijanego naparu obliczana jest w zależności od rodzaju i stopnia zaawansowania procesu nowotworowego – konieczny jest kontakt z konsultantem i indywidualne ustalenie dawki.

Warto gonseenową terapię antynowotworową (zarówno w przypadku chemio jak i radioterapii) wspomagać takimi suplementami jak:

  • Ravseen – wspomaga procesy oczyszczania organizmu z toksyn, reguluje przemianę materii oraz wzmacnia organizm i dodaje mu witalności

  • Okseen – zwiększa właściwości ochronne komórek, dodatkowo wzmacnia układ odpornościowy i  zmniejsza ryzyko powstawania zakażonych komórek;

  • Phase 9 – dostarcza niezbędnych witamin,  minerałów i aminokwasów w chwilach, kiedy nasz organizm ich najbardziej potrzebuje!

Dodatkowo, dla wzmocnienia organizmu, warto stosować kąpiele w wyjątkowo bogatej w minerały soli z Morza Martwego.

W przypadku radioterapii oprócz herbatki Gonseen doskonale sprawdzi się balsam do ciała  Solaris – jest równie efektywnym środkiem odżywczym, ale ma przede wszystkim nieocenione działanie łagodzące i regenerujące nawet najgłębsze warstwy skóry. Gdyby podczas radioterapii nastąpiło uszkodzenie śluzówki przewodu pokarmowego warto wtedy wspomagać się jeszcze płynem do jamy ustnej. Dawki i sposób stosowania należy ustalić z konsultantem

Oczywiście niezbędną podstawą jest systematyczne picie naparu z Gonseen, który przygotowuje organizm do przyjęcia wszystkich dobroczynnych substancji zawartych w powyższych produktach. Wszelkie terapie z produktami Dr Nona są terapiami wspomagającymi nasz organizm. Leczenie jednak musi być prowadzone pod opieką lekarza.

Rak, nowotwór, choroba onkologiczna, mięśniaki, torbiele, cysty – to pojęcia, które budzą w nas głęboko zakorzeniony lęk i pierwotny strach. Jednak dziś nasza wiedza jest o wiele większa niż jeszcze kilka lat temu – coraz więcej z nas, zdaje sobie sprawę, że najważniejsza jest prewencja i profilaktyka! Media, lekarze i znane osobistości coraz chętniej wypowiadają się na temat zdrowego odżywiania, zdrowego stylu życia i zwrotu w stronę naturalnych metod wspomagania zdrowia i organizmu. Jednak to wszystko na nic się zda, jeśli w porę my sami nie podejmiemy właściwych działań, jeśli nie zdamy sobie sprawy, że tak naprawdę nasze zdrowie jest w naszych rękach!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *