Schudnij latem! Herbata Gonseen ci w tym pomoże!

Posted on 25 lipca, 2013 in Blog, Uroda, Zdrowie | 0 comments

Schudnij latem! Herbata Gonseen ci w tym pomoże!

dieta herbata gonseenLetnie miesiące, lipiec i sierpień, to idealny okres by zrzucić kilka kilogramów – nie tylko dla lepszego wyglądu, ale przede wszystkim – lepszego samopoczucia. Jeśli do tej pory wciąż okładaliście dietę na jutro – właśnie nadszedł ten długo wyczekiwany moment! A jeśli macie obawy, że znów nic z tego nie będzie – nie martwcie się! Herbata Gonseen będzie waszym silnym sojusznikiem!

Każdy, kto choć raz próbował samodzielnie – bez pomocy specjalisty – pozbyć się zbędnych kilogramów, wie jakie to trudne. Choć pierwsze dni upływają pod znakiem zapału, dieta idzie jak z płatka i nawet udaje się wprowadzić nieco więcej ruchu, to kolejne nie są już tak owocne. Coraz częściej dajemy się pokonać swoim słabościom, kuszą nas zwłaszcza te smakołyki, których powinniśmy unikać najbardziej – a wiadomo – jedno ustępstwo pociąga za sobą następne, i następne, i następne… Stąd już tylko jeden krok do całkowitego zniechęcenia i odłożenia diety na jutro, pojutrze, albo bliżej nieokreśloną przyszłość. Tymczasem tak niewiele potrzeba, aby wytrwać w postanowieniu! Wystarczą sprzyjające okoliczności przyrody, odrobina silnej woli i oczywiście – herbata Gonseen!

Herbata Gonseen i dieta na lato

Kiedy z nieba leje się żar, a rozbuchana przyroda zachęca nas do odejścia od biurka i udania się choćby na krótki spacer, myśli o tuczących przekąskach nie doskwierają nam tak często, jak w okresie zimowego letargu. To dlatego okres letni stanowi najlepszy moment na rozpoczęcie diety i…wytrwanie na niej! Zadanie będą nam z pewnością ułatwiać dostępne na wyciągniecie ręki owoce sezonowe, czy dojrzewające w promieniach słońca, świeże warzywa – z nich możemy dowolnie komponować lekkostrawne, niskokaloryczne posiłki! Odpowiednio dobrane i przygotowane produkty zapewnią zarówno przyjemne wrażenia smakowe, jak i dużo siły i energii. W sam raz tyle, aby dodatkowa aktywność fizyczna miała szansę z przykrej konieczności stać się idealnym sposobem na przyjemne popołudnie.

dieta herbata gonseenPamiętajcie, że właściwa i przynosząca efekty dieta to taka, która polega na zdrowym rozsądku – ograniczajmy spożywane kalorie z umiarem, i nawet przez myśl niech nam nie przechodzi, aby wykluczyć którąś z grup składników odżywczych – węglowodany, białka, tłuszcze – to wszystko jest potrzebne naszemu organizmowi. Warto zwrócić uwagę na wielkość spożywanych przez nas porcji – być może to one są powodem naszych dietetycznych porażek?

No dobrze – powiecie – a gdzie tutaj herbata Gonseen? Czy w ogóle jest potrzebna? Otóż tak! Herbata Gonseen słynie ze swego zbawiennego wpływu na układ trawienny – poprawia perystaltykę jelit, przyspiesza metabolizm, usprawnia trawienie… Ponadto zawiera szereg ziołowych wyciągów, kompleks witamin i minerałów, które w okresie diety sa nam niezwykle potrzebne. Pijmy ją co najmniej dwa razy dziennie.

Oprócz działania wspomagającego podczas diety ma herbata Gonseen ma jeszcze jedno zastosowanie, które w tym przypadku będzie nieocenione – wspaniale oczyszcza organizm z nagromadzonych w nim toksyn – u wielu z nas to własnie one są odpowiedzialne za niską efektywność stosowanych diet. Dlatego jeśli macie zamiar zacząć odchudzanie w pierwszej kolejności wykonajcie detoksykacje organizmu – wskazówki jak wygląda taka kuracja z Gonseenem znajdziecie tutaj !

Jak widzicie, letnie odchudzanie jest bardzo proste i przyjemne – nie wymaga od nas skomplikowanych diet, zaciekłego liczenia kalorii czy  głodzenia się. Wystarczy jedynie w niewielkim stopniu zmienić nawyki żywieniowe, wprowadzić nieco więcej ruchu i systematycznie pić aromatyczny napar Gonseen. Ot i cała filozofia 🙂 Powodzenia!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *