Zanim przyjdzie lekarz – herbata Gonseen na dziecięce dolegliwości.

Posted on 22 stycznia, 2013 in Blog, Dla dzieci | 0 comments

Zanim przyjdzie lekarz – herbata Gonseen na dziecięce dolegliwości.

Herbata Gonseen dla dzieciHerbata Gonseen na stałe zagościła w twoim domu, ale wciąż jeszcze nie masz pewności czy możesz podać ją najmłodszym domownikom? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – to produkt idealny również dla dzieci! Jeżeli maluch ma łagodne problemy zdrowotne, chcesz wzmocnić jego naturalną odporność i uniknąć niepotrzebnego faszerowania chemią – sięgnij śmiało po Gonseen!

Herbata Gonseen dla najmłodszych

Zabiegi z zastosowaniem ziół są jedną z najstarszych metod leczniczych. Moc płynącą z natury znały już nasze babki i prababki – dzięki nim niejednokrotnie udało się nam uniknąć wizyty u lekarza. Również dzisiaj, kiedy narażeni jesteśmy na szereg niesprzyjających zdrowiu czynników, nasz kontakt z przyrodą jest ograniczony, a bariery chroniące organizm coraz słabsze – warto jest zwrócić się w stronę naturalnych metod wspomagania zdrowia. Szczególnie w przypadku dzieci, kiedy chemicznie wytwarzane leki (tj. antybiotyki, sulfonamidy, hormony, itp.) mogą wyrządzić w ich młodych organizmach więcej szkód niż korzyści – mówimy przede wszystkim o degradacji naturalnej flory bakteryjnej, co może prowadzić do wielu poważnych następstw w przyszłości.

Herbata Gonseen to prawdziwa kopalnia cennych substancji – w swoim składzie ma pochodzące z terenów ekologicznie czystych, najwyższej jakości wyciągi roślinne i mineralne, dzięki czemu aktywnie oddziałuje na organizm na poziomie nie poszczególnych narządów i układów, ale komórek! Herbata Gonseen polecana jest w każdym wieku i praktycznie każdym schorzeniu – zawarte w niej witaminy, minerały i substancje odżywcze nie działają wybiórczo – ich uzdrawiająca moc polega na synergii działania i holistycznym ujmowaniu organizmu ludzkiego.

Problemy, przy których polecana jest Herbata Gonseen

zdrowie malucha herbata gonseenKiedy gra toczy się o zdrowie naszych milusińskich herbata Gonseen może być stosowana zarówno profilaktycznie, jak i uzdrawiająco. To nieoceniona pomoc w przypadku łagodnych problemów zdrowotnych i pierwsza pomoc zanim przyjdzie lekarz! Również w sytuacjach, kiedy terapia lekami jest nieunikniona herbata Gonseen świetnie uzupełni konwencjonalne leczenie i wspomoże proces powrotu do pełni sił witalnych, jest w stanie zapobiec niektórym przykrym skutkom ubocznym stosowania antybiotykoterapii!

Zanim dziecko zachoruje i nieuniknionym stanie się zastosowanie antybiotyku, wysoce wskazane jest działanie w myśl zasady lepiej zapobiegać niż leczyć. Już jedna filiżanka Gonseenu (od 30 do 200 ml w zależności od wieku) dziennie wzmocni naturalne siły obronne dziecięcego organizmu, pozwoli mu uchronić się przed wieloma infekcjami wirusowymi, będzie idealna w profilaktyce grypy i przeziębień.

Istnieje również szereg dolegliwości, które nie wymagają interwencji lekarza i można zaradzić im domowym sposobem. W takich przypadkach herbata Gonseen jest również niezastąpiona! Napiszemy o nich już niebawem!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *