Zdrowa ciąża z herbatką Gonseen

Posted on 31 stycznia, 2014 in Blog, Zdrowie | 0 comments

Zdrowa ciąża z herbatką Gonseen

ciąża herbatka gonseenCiąża to cudowny czas w życiu każdej kobiety – aby przebiegała bez żadnych zakłóceń, komplikacji i nieprzyjemnych sytuacji warto wspomagać organizm już od jej pierwszych tygodni! Herbatka Gonseen to produkt, który polecamy każdej przyszłej mamie – jest produktem bazowym, wspierającym każdą naturalna terapie i przygotowującym organizm do jak najlepszego przyswajania wszelkich dobroczynnych składników zawartych w ziołowo-mineralnych suplementach! Na zdrowie!

Dlaczego herbatka Gonseen powinna towarzyszyć każdej przyszłej mamie?

Ciąża to okres wyjątkowy – zgodzi się z nami każda mama! Jednak ten cudowny czas – 9 miesięcy – to również ogromny wysiłek dla kobiecego organizmu; wraz z brzuszkiem rośnie zapotrzebowanie na składniki odżywcze – w tym witaminy i minerały – któremu codzienna dieta nie zawsze jest w stanie sprostać. Na szczęście z pomocą przychodzą naturalne suplementy diety i – oczywiście – herbatka Gonseen! Doskonale zbilansowana receptura tego naparu sprawia, że już jedna filiżanka dziennie jest w stanie wspomóc funkcjonowanie całego ciała i wszystkich jego układów – bez szkody dla malucha!  BIO herbatka Gonseen zawiera wyłącznie naturalne składniki, pochodzące z certyfikowanych upraw i biologiczne czystych okolic basenu Morza Martwego! To odpowiedź na potrzeby każdej ciężarnej kobiety – wzmaga odporność i działanie układu immunologicznego, minimalizuje problemy krążeniowe – tak doskwierające paniom w tym czasie – normalizuje ciśnienie tętnicze; niweluje obrzęki i usuwa nadmiar wody z organizmu – bolączkę doskwierającą zwłaszcza w ostatnich miesiącach tego błogosławionego stanu, a ponadto jest zalecana jako napój pomagający usunąć zatrucia ciążowe, czyli tzw. toksykozę ciężarnych! To podstawa codziennego funkcjonowania!

Apteczka dla kobiet w ciąży – czyli ziołowo-mineralne preparaty Dr Nona

Jak już niejednokrotnie podkreślaliśmy – herbatka Gonseen, choć sama w sobie jest produktem unikatowym i niezastąpionym, stanowi wspaniałą bazę, przygotowująca organizm do każdej kuracji opartej na naturalnych suplementach diety. Jeśli w czasie ciąży zdarzają się niedomagania, zachodzi potrzeba wzmocnienia organizmów mamy i dziecka – nasza podręczna apteczka jest wspaniałą alternatywą dla chemicznych środków leczniczych i farmaceutyków dostępnych w aptekach bez recepty!

Pierwsze skrzypce grają tutaj preparaty witaminowo-mineralne – kompleksowo uzupełniające niedobory wszelkich niezbędnych pierwiastków, mikro i makroelementów, jak np. Dakseen, czy Chocoseen. Podobne zadanie spełnia kwartet soli – choć nie zażywamy go wewnętrznie, a raczymy się w cudownie relaksujących i kojących kąpielach, które regenerują i wzmacniają organizm, niwelują bóle stawów i kręgosłupa. Ponadto wskazane są takie produkty jak:

  • Dynamiczny krem nawilżający –  nałożony na miejsca pulsu pomoże usunąć nieznośne bóle głowy i pozytywnie wpłynie na ciśnienie krwi; kiedy posmarujemy nim skrzydełka nosa, klatkę piersiową i plecy – zwalczy katar i drobne infekcje układu oddechowego! Będzie niezastąpiony przy oparzeniach, niewielkich zadrapaniach i skaleczeniach (nakładamy na bolące miejsce). Smarując górną część brzucha przyniesie ulgę w bólach żołądka i nudnościach.

  • Płyn do płukania jamy ustnej Dr Nona – stosowany codziennie to doskonała profilaktyka chorób jamy ustnej, ponadto upora się m.in. z chronicznymi zaparciami – należy wypijać jedną łyżeczkę płynu dziennie, natomiast już jedna nakrętka płynu to doskonałe wsparcie w walce z zatruciem!

  • Balsam do ciała  Solaris – niezastąpiony w profilaktyce rozstępów na brzuchu, piersiach i biodrach. Wspaniały na oparzenia, ale i na dolegliwości ginekologiczne – ze względu na efekty antybakteryjne.

Również w przypadku poważniejszych problemów zaleca się stosowanie naturalnych preparatów leczniczych – jednak komplementarnie, po wcześniejszej konsultacji z lekarzem prowadzącym. Dopadła cię grypa, ostre zapalenie dróg oddechowych? Kurację zleconą przez lekarza wzmocnij preparatem Okseen. Twoim problemem jest toksykoza? Ze względu na działanie oczyszczające i wzmacniające organizm niezastąpiona będzie herbatka Gonseen oraz suplement diety Yamseen (jest on także zalecany, gdy cierpisz na problemy ze snem!). Stosowany przez okres całej ciąży preparat Phase-9 zapobiega poronieniom.

Naturalne suplementy diety również dla maleństwa!

Przyszłe mamy myślące o suplementacji codziennej diety powinny pamiętać, że w tym błogosławionym czasie na równi z wymaganiami ich organizmu plasują się potrzeby nienarodzonego jeszcze dziecka. Suplementy diety zawierające niezbędne witaminy i minerały są konieczne w trakcie trwania ciąży  – nie tylko do utrzymania zdrowia matki, ale przede wszystkim do wspierania rozwoju dziecka! Oczywiście nie zapomnijcie o prawidłowo zbilansowanej diecie!

zdjęcia: PublicDomain

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *