Fenomen Gonseen

Fenomen herbaty Gonseen Dr NonaZe względu na szerokie spektrum zastosowań herbata Gonseen bywa nazywana herbatą odrodzenia. To fenomen na skalę światową – ma pozytywny wpływ na wszystkie najważniejsze układy i ośrodki w ludzkim organizmie, a dzięki niezwykle łagodnemu i naturalnemu zestawieniu kluczowych składników mogą ją spożywać praktycznie wszyscy – już od pierwszych chwil życia!

Jak pokazują liczne badania herbata Gonseen wykazuje szereg dobroczynnych właściwości – dzięki regenerującej sile ostrokrzewu paragwajskiego jest doskonałym źródłem energii, ze względu na obecność mięty pieprzowej i oregano – oczyszcza i odtruwa, liście oliwki europejskiej zapewniają jej działanie antyoksydacyjne, a lucerna i złocień maruna – antystresowe, relaksujące i rewitalizujące!  Niezwykle istotnym składnikiem jest tutaj również unikatowy Kompleks BioOrganoMineralny –kombinacja bioskładników, minerałów z Morza Martwego, ekologicznie czystych olejków eterycznych  oraz wyciągów roślinnych. Został on opracowany w założonych przez Dr Nonę Laboratoriach kliniki Lenom – to jedyna tego typu substancja, której zadaniem jest zmobilizowanie naszego organizmu do lepszego, sprawniejszego działania, odżywienia, oczyszczenia i regeneracji – już na poziomie DNA!

Jak Herbata Gonseen wpływa na nasz organizm?

Układ pokarmowy i trawienny.

Udowodnione działanie oczyszczające sprawia, że jest herbata Gonseen wspaniałym środkiem rewitalizującym i przywracającym równowagę w organizmie! Wspomaga ona pracę układu pokarmowego – usuwa zatrucia, zwiększa wydzielanie soków trawiennych i żółci, normalizuje funkcjonowanie jelit i wątroby,  usprawnia perystaltykę, jest wspaniałym profilaktycznym środkiem przy osłabionym tonusie tego układuWspomaga wchłanianie niezbędnych do funkcjonowania substancji oraz w tym samym czasie odpowiada za wzmożone usuwanie złogów, toksyn i zbędnych produktów przemiany materii.

Układ moczowy.

Herbata Gonseen wykazuje silny, pozytywny wpływ na funkcjonowanie nerek oraz przewodów moczowych. Dzięki oczyszczającemu, antybakteryjnemu, moczopędnemu i wzmacniającemu naczynia włosowate działaniu wspomaga leczenie dróg moczowych, zapobiega zaostrzaniu się dolegliwości i jest przy tym wspaniałym środkiem profilaktycznym. Zalecana zawłaszcza przy kamicy nerkowej, zapaleniu nerek oraz pęcherza.

Układ krwionośny.

Codzienne picie naparu Gonseen wspaniale wpływa na układ krążenia! Dzięki właściwościom rozszerzającym i wzmacniającym ścianki naczyń krwionośnych znikają ich skurcze, proces krążenia jest usprawniony, ciśnienie krwi unormowane, a  jej skład – zdecydowanie polepszony (większa ilość czerwonych krwinek oraz lepsze natlenowanie). Zdecydowanie obniża się również poziom cholesterolu!

Układ nerwowy.

Herbata Gonseen to również naturalny środek uspokajający, podnoszący koncentrację, odporność na stres oraz usprawniający procesy pamięciowe. Zalecany przy silnych obciążeniach – fizycznych i psychicznych –  zapewni odpowiednią dawkę energii, usunie zmęczenie i rozjaśni umysł; pobudzi fizyczną i umysłową wydolność organizmu, zdolność  do pracy, myślenia i działania. Dzięki swoim właściwościom normalizuje pracę układu nerwowego.

Układ oddechowy.

Dzięki zawartości silnych składników przeciwzapalnych oraz zwalczających różnego typu drobnoustroje herbata Gonseen wspaniale wspomaga pracę oskrzeli i płuc, zwłaszcza u osób narażonych na częste przeziębienia i infekcje. Zwiększona ilość wdychanego tlenu i wydychanego dwutlenku węgla to kolejny pozytywny skutek regularnego picia naparu.

Działanie holistyczne.

Jednak herbata Gonseen to nie tylko wspomaganie poszczególnych układów w naszym ciele, ale przed wszystkim działanie kompleksowe – dzięki wysokiemu stężeniu dobroczynnych składników herbatka ta mobilizuje rezerwy naszego organizmu i wzmacnia system obronny. Ponadto jest silnym antyoksydantem – wiąże i wydala wolne rodniki, oddziałuje stymulująco na skórę – zapobiega jej starzeniu się, uelastycznia i ujędrnia; sprzyja zmniejszeniu wydzielania potu, oczyszcza pory, pomaga wyrównać jej koloryt oraz przyspiesza gojenie się ran. Dzięki silnym właściwościom oczyszczającym sprzyja chudnięciu oraz utrzymaniu zdrowej wagi, wyrównuje poziom cukru we krwi i trzyma w ryzach apetyt! Poprawia funkcjonowanie systemu hormonalnego – tak u kobiet jak i u mężczyzn.

Herbata Gonseen to podstawa w programach leczniczych dla praktycznie każdej choroby!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *