Herbata Gonseen kontra wiosenne przesilenie

Posted on 22 lutego, 2013 in Blog, Ciekawostki, Zdrowie | 0 comments

Herbata Gonseen kontra wiosenne przesilenie

Gonseen kontra wiosenne przesilenieGdy zima ma się ku końcowi, a wiosna coraz bliżej część  z nas odczuwa wiele nieprzyjemnych dolegliwości  – herbata Gonseen pomoże je zniwelować i cieszyć się nadchodzącym ociepleniem!

Brak energii, ciągłe zmęczenie i rozdrażnienie, kłopoty z koncentracją i rozchwianie emocjonalne – taki stan może sugerować, że z naszym organizmem dzieje się coś niedobrego. Jeśli jednak przydarza się nam na przełomie zimy i wiosny – nie mamy powodów do obaw! Nie jest to choroba – a raczej pewien zespół objawów, swoisty skutek uboczny, gdy organizm zaczyna  przestawiać się z trybu zimowego lenistwa  na wiosenną aktywizację. Na pewno już wiecie o czym mówimy – to tzw. przesilenie wiosenne. Jak donoszą internetowe źródła na ten syndrom cierpi co drugi Polak, a pierwsze objawy mogą pojawić się już na przełomie lutego i marca – wszystko zależy od tego jak wrażliwi jesteśmy na zmiany zachodzące w przyrodzie. Niestety mamy dla was złą wiadomość – niewiele można zrobić, aby temu paskudnemu samopoczuciu zapobiec… Jeśli jednak chodzi o jego załagodzenie – znamy sprawdzone sposoby!

Herbata Gonseen pozwoli Ci poczuć się lepiej!

Jeżeli i Ty należysz do grona osób, które przedwiośnia nie kojarzą zbyt dobrze – warto przygotować się do nadchodzących zmian już teraz i zastosować kurację oczyszczającą, w której herbata Gonseen gra główną rolę. Jej aktywne składniki pozwolą pozbyć się nagromadzonych toksyn, a przy okazji zrzucić troszkę zimowego tłuszczyku. To pomoże lepiej znieść spadek energii – zwłaszcza jeśli kuracje połączymy ze zdrową dawką sportu..

Pamiętaj, że kiedy dopada wiosenne przesilenie osłabiony organizm staje się również bardziej podatny na różnego rodzaju infekcje – aby im zapobiec idealna będzie herbata Gonseen z dodatkiem świeżego soku z cytryny.   Nadwątlone po zimie rezerwy organizmu uzupełnisz zażywając witaminowe suplementy – np. batoniki Dakseen lub czekoladowy napój Chocoseen. Zawarte w nich składniki mineralne i łatwo przyswajalne witaminy stworzą również efektywną barierę ochronną przed mikrobami i wirusami.

Zrezygnuj z kawy – energii dostarczy Ci herbata Gonseen.

Nie zapominaj o zdrowej dawce snu – 8 godzin to niezbędne minimum, aby organizm mógł się zregenerować! Przed pójściem do łóżka przewietrz mieszkanie, zrezygnuj również z obfitej kolacji – na okres wiosennego przesilenia warto zastąpić ją preparatem wzmacniającym Soupseen, który spożywasz w formie lekkiej zupki.Jeśli jesteś kawoszem – zastanów się nad rezygnacją ze swojego ulubionego napoju, choćby tylko na ten nieprzyjemny przełom zimy i wiosny. Kawę z powodzeniem zastąpi herbata Gonseen  – zawarty w niej wyciąg z Yerba Mate ma rewelacyjne właściwości energetyzujące, a przy tym brak negatywnych dla zdrowia skutków! Herbata Gonseen wypijana codziennie rano pobudzi do pracy wszystkie układy w organizmie – ma silny pozytywny wpływ na  układ trawienny, sercowo-naczyniowy, oddechowy, immunologiczny i nerwowy!

herbata Gonseen daje wiele korzyści zdrowotnych

A jeśli już przy nerwach jesteśmy – w sytuacji, kiedy wiosenne przesilenie wzmaga twoją podatność na stres warto ją wzmocnić, np. przy pomocy ziołowego suplementu diety Yamseen.

Pamiętaj! Herbata Gonseen wypijana codziennie będzie twoim sprzymierzeńcem w walce z

wiosennym przesileniem, a stosowanie się przynajmniej do części naszych zaleceń wpłynie na poprawę samopoczucia w ciągu najbliższych tygodni i pozwoli powitać wiosnę w dobrym nastroju

.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *