Herbata Gonseen lekarstwem na syndrom dnia następnego.

Posted on 31 grudnia, 2012 in Blog, Ciekawostki, Zdrowie | 0 comments

Herbata Gonseen lekarstwem na syndrom dnia następnego.

Stosowanie herbaty Gonseen na kaca.Wczoraj szampańska zabawa, a dziś ból głowy, rozdrażnienie i nieprzyjemna suchość w gardle? Herbata Gonseen pomoże uporać się z wszystkimi objawami zatrucia alkoholowego raz-dwa!

Herbata Gonseen pomoże odtruć organizm

Na sylwestrowy bal oczekujemy przez 365 dni – w tę jedyną, magiczną noc żegnamy stary rok i witamy nowy. To wyjątkowa okazja, więc alkohol, choćby w ilościach symbolicznych pije praktycznie każdy. Skutki takiego folgowania pojawiają się już o poranku – ciężka głowa, suchość w gardle, mdłości, brak energii, rozdrażnienie i złe samopoczucie; często również nadwrażliwość na światło i dźwięki. To typowe objawy alkoholowego zatrucia organizmu, potocznie zwane kacem. To odpowiedź naszego organizmu na toksyczną substancję – aldehyd octowy, która powstaje w wyniku rozkładu alkoholu. W zasadzie trudno jest wskazać dokładną ilość alkoholu, którą moglibyśmy wypić „bezkarnie” – indywidualna dawka jest inna dla każdego – zależy od płci, wieku, kondycji organizmu, naszego menu w danym dniu, a także wielu innych czynników zewnętrznych i wewnętrznych.

Przepis na uzdrowienie organizmu- herbata Gonseen.

Najskuteczniejszym sposobem na ten nieprzyjemny stan jest więc powstrzymanie się od picia dzień wcześniej 🙂 Jeśli jednak nie uda nam się wytrwać w tym postanowieniu, to następnego dnia warto sięgnąć po sprawdzone, naturalne metody i wspomóc nasz organizm w nierównej walce z kacem. Herbata Gonseen w tej roli sprawdzi się wyśmienicie! Dzięki zawartości dobroczynnych ziół, bogactwu minerałów i niezbędnych nam pierwiastków herbata Gonseen szybko wypłucze z organizmu pozostałości alkoholu w postaci szkodliwych toksyn, uzupełni niedobory makro- i mikroelementów, a także napełni nasze ciało wigorem i energią!

Wystarczy, że jedną saszetkę herbata Gonseen będziecie zaparzać przez około 20 minut w 1 (tylko!) szklance ciepłej, przegotowanej wody. W zależności od uporczywości i natężenia nieprzyjemnych objawów kaca możecie wypić od 2 do 3 szklanek takiego naparu dziennie. Kiedy jednak wasze dolegliwości są niebywale silne herbata Gonseen może nie wystarczyć – warto wówczas wspomóc proces oczyszczania i regeneracji Płynem do płukania jamy ustnej Dr Nona – kilka razy dziennie po jednej łyżeczce. Ze względu na specyficzne i wyjątkowe właściwości tego produktu możecie bez obaw stosować go doustnie!

A co więcej na kaca? Na pewno dużo płynów – wody mineralnej zakwaszonej cytryną, bogatych w witaminy soków owocowych czy też pełnego potasu soku pomidorowego. Nie bez znaczenia będzie nasza dieta w tym dniu – my zalecamy lekkostrawną, która odciąży podrażniony alkoholem żołądek i przeciążoną wątrobę. Na pewno sprawdzi się dobrze wszystkim znany rosół drobiowy, pomogą suplementy zawierające witaminy z grupy B (np. Goldseen, czy regenerująca zupka Soupseen Dr Nona).

Jak mawiają niektórzy – jeżeli zaszaleliśmy z alkoholem, kac na pewno nadejdzie, a nam nie pozostaje nic innego, jak tylko dzielnie go znosić. Jednak w tym trudnym okresie warto jest wspomagać siły witalne organizmu, dążyć do jak najszybszego usunięcia szkodliwych produktów przemiany materii i toksyn. Herbata Gonseen zawiera wszelkie niezbędne w tym procesie składniki, więc pijmy ją na zdrowie!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *