Herbata Gonseen na kłopoty z układem krwionośnym

Posted on 18 lutego, 2013 in Blog, Zdrowie | 0 comments

Herbata Gonseen na kłopoty z układem krwionośnym

Serce masz tylko jedno – herbata Gonseen spożywana każdego dnia pomoże Ci o nie odpowiednio zadbać, a jeśli cierpisz na choroby układu krążenia wesprze Ciebie i Twój organizm w tej nierównej z nimi walce! Wypijając tylko jedną szklankę ziołowego naparu Gonseen dziennie, już po miesiącu zauważysz znaczną poprawę, odzyskasz dawny wigor i poczujesz że żyjesz – na nowo!

Herbata Gonseen wzmocni układ krwionośny i serce

gonseen dla zdrowia układu krwionośnego i serca

Układ krwionośny spełnia w naszym ciele niezwykle ważne funkcje – dostarcza składniki odżywcze i tlen do wszystkich komórek, tkanek i narządów, bez tych których nie byłyby w stanie przetrwać! Niestety, choroby sercowo-naczyniowe – prawdziwa plaga naszych czasów – stanowią główną przeszkodę w spełnianiu jego funkcji u coraz większej rzeszy ludzi. Choroba wieńcowa, arytmia serca, nadciśnienie tętnicze, niedociśnienie, czy miażdżyca od lat zbierają w Europie swoje śmiertelne żniwo…Nic dziwnego, że taka diagnoza dla wielu brzmi jak wyrok – trzeba jednak pamiętać, że nim nie jest! Kilka niewielkich zmian w stylu życia wystarczy, aby z każdą z nich przeżyć długie i szczęśliwe życie! Jedną z nich jest wprowadzenie do codziennej diety cudownego napoju jakim jest Herbata Gonseen.

Herbata Gonseen – ekstrakty roślinne niezbędne dla serca

Herbata Gonseen to preparat niezastąpiony w przypadku problemów z sercem i układem krążenia – zawiera wyciągi roślinne z szeregu ziół, które od wieków znane są z dobroczynnego wpływu na każdy z nich! Dla przykładu: liść oliwny, którego ekstraktem wprost naszpikowana jest herbata Gonseen, to jeden z najsilniejszych antyoksydantów na kuli ziemskiej – ma właściwości przeciwzapalne i przeciwmiażdżycowe, chroni mięsień sercowy i naczynia krwionośne, obniża cholesterol i skutecznie poprawia przepływ wieńcowy, ma działanie antyarytmiczne – jej stosowanie wskazane jest szczególnie przy nadciśnieniu tętniczym. Nasiona marchwi to znany i od lat stosowany w medycynie konwencjonalnej składnik leków przeciw arteriosklerozie, chorobie wieńcowej czy dusznicy bolesnej, zawierają bogaty kompleks bioflawonoidów, wywołują wybiórcze działanie rozszerzające naczynia wieńcowe. Liść ostrokrzewu paragwajskiego to dobrze znany regulator ciśnienia (i zdrowa alternatywa dla kawy!). Lucerna poprawia właściwości krwi i pobudza regresję miażdżycy  ponadto jest to bogate źródło witamin i składników mineralnych, a kompleks BioOrganoMineralny zapewnia wszelkie niezbędne dla zdrowia witaminy, białko, mikro- i makroelementy! Jeśli doskwierają wam dolegliwości układu krążenia i problemy z sercem – herbata Gonseen to preparat, który powinniście mieć w swojej kuchni i domowej apteczce!

Kilka porad odnośnie stosowania

herbata Gonseen to korzyści dla serca!

Dzięki fenomenalnym właściwościom i unikalnemu zestawowi składników herbata Gonseen może być stosowana praktycznie w każdej chorobie sercowo-naczyniowej! Przy zmianach miażdżycowych, arytmii serca oraz problemach z ciśnieniem tętniczym wypijamy każdego dnia dwie szklanki naparu. Należy pamiętać, iż przy nadciśnieniu powinna być gorąca, natomiast przy niedociśnieniu – chłodna.

Herbata Gonseen to również doskonałe uzupełnienie terapii po zawałowej i po wylewowej – należy pić jedną szklankę naparu dziennie! Taka dawka jest zalecana również osobom ze zdiagnozowaną chorobą wieńcową. Herbata Gonseen powinna być parzona w temp. ok. 80° C. Pijcie herbatkę regularnie a przekonacie się jak łatwo i szybko można poprawić działanie swojego układu krwionośnego! Nie zapominajcie jednak że najważniejsza jest profilaktyka, zdrowa dawka ruchu i zdrowa dieta! Serce macie tylko jedno, więc nie żałujcie mu swojej troski i uwagi!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *