Herbata Gonseen – nieoceniona pomoc w stanach przemęczenia organizmu.

Posted on 4 czerwca, 2013 in Blog, Ciekawostki, Zdrowie | 0 comments

Herbata Gonseen – nieoceniona pomoc w stanach przemęczenia organizmu.

Każdemu z nas zdarzają się momenty w życiu kiedy musi dawać z siebie 200% normy – to trudny czas, w którym organizm wspomoże herbata Gonseen. To naturalny środek, który z powodzeniem zastąpi wszelkie naszpikowane chemią napoje energetyzujące, hektolitry kawy czy inne niezdrowe wspomagacze – jej przewagą jest rewelacyjny, ziołowy skład oraz szerokie spektrum działania.  Herbata Gonseen zadziała bowiem i doraźnie – dając energetycznego „kopa” kiedy najbardziej tego potrzebujemy i długofalowo – wzmacniając organizm od wewnątrz pomoże zniwelować negatywne skutki braku odpoczynku!

Na przewlekłe zmęczenie – herbata Gonseen!

herbata gonseen na przewlekle zmęczenieKiedy organizm jest zmęczony daje nam liczne sygnały. Jedne dotyczą sfery fizycznej jak np. ból głowy, ucisk w klatce piersiowej, bóle mięśniowe, dolegliwości żołądkowe czy problemy ze snem, a inne sfery psychicznej – jak spadek formy, rozdrażnienie, trudności z koncentracją, obniżenie nastroju, a nawet stany lękowe. Zazwyczaj je ignorujemy – obiecując sobie, że w końcu przyjdzie dzień, w którym damy sobie odpocząć, jednak on jak na złość się nie pojawia. Nasz organizm tymczasem coraz mocniej domaga się chwili wytchnienia – nie pozwalając mu się zregenerować narażamy się na poważne problemy. Przewlekłe przemęczenie może bowiem prowadzić do rozwoju groźnych chorób, ale też doprowadzić do skrajnego wyczerpania organizmu.

Co zatem powinniśmy zrobić w takiej sytuacji? Po pierwsze pozwolić sobie na chwilę prawdziwego relaksu – żyjemy dziś niesamowicie intensywnie, jesteśmy zarzucani zewsząd tonami informacji, dlatego nawet chwile kiedy nie pracujemy dają tylko złudne poczucie odpoczynku. Chcąc wypocząć powinniśmy tak naprawdę odciąć się od świata – wyłączyć komórkę, telewizor, radio i komputer, wyruszyć na łono natury i tam oddać się błogiemu lenistwu. Niewykonalne? Tak myśleliśmy. Dlatego niezmiernie ważne jest, aby organizm wspierać i wzmacniać każdego dnia – pomocna będzie zdrowa dieta, naturalna suplementacja i… herbata Gonseen!

Herbata Gonseen i jej fenomenalne działanie.

Herbata Gonseen, dzięki unikatowej kompozycji składników aktywnych jest rewelacyjnym środkiem wspomagającym przy silnych obciążeniach fizycznych i psychicznych. Liście Yerba Mate w połączeniu z lebiodką pospolitą zapewniają odpowiednią dawkę energii, usuwają objawy zmęczenia oraz pobudzają ogólną wydolność organizmu. Macierzanka piaskowa tonuje organizm, uspokaja i podnosi odporność na stres, natomiast złocień maruna jest ziołowym, naturalnym odpowiednikiem aspiryny – niweluje wszelkie dolegliwości bólowe! To właśnie im herbata Gonseen zawdzięcza swoje normalizujące działanie na pracę układu nerwowego – nie tylko uspokaja, ale również podnosi koncentrację, usprawnia procesy pamięciowe oraz zwiększa zdolność (i chęć!)do pracy, myślenia i działania!

Herbata Gonseen – stosowanie

energia herbata gonseenNa syndrom przewlekłego zmęczenia należy wypijać herbatę Gonseen każdego dnia – po jednej szklance rano. Jej działanie będzie efektywniejsze, jeżeli dodatkowo zaczniemy stosować preparaty mineralno-witaminowe takie jak Dakseen (po 1 płytce dziennie), Soupseen (jedna szklanka na dzień) lub Chocoseen ( maksymalnie 2 szklanki na dobę). Dobrze jest działać na organizm kompleksowo – więc również i od zewnątrz – i stosować wyciszające kąpiele z solą (2-3 razy w tygodniu), a następnie tonizujący balsam – na całe ciało.

Taka kuracja już po krótkim czasie przyniesie pozytywne rezultaty – zmęczenie będzie o wiele mniejsze, a objawy takie jak nadmierna nerwowość, czy bezsenność szybko odejdą w zapomnienie!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *