Herbata Gonseen pomoże ci uwolnić się od toksyn!

Posted on 14 stycznia, 2013 in Blog, Uroda, Zdrowie | 0 comments

Herbata Gonseen pomoże ci uwolnić się od toksyn!

Szukasz skutecznego sposobu na oczyszczenie swojego organizmu – herbata Gonseen to podstawa! Prawidłowo przeprowadzone oczyszczanie wzmocni Twój organizm, pozwoli mu lepiej funkcjonować, a także wspomoże proces leczenia i wychodzenia z wielu chorób (m.in. schorzenia układu pokarmowego i krwionośnego, alergie, czy nowotwory). Detoksykacja to także wstęp do efektywnego odchudzania!

Symptomy nagromadzenia szkodliwych substancji

oczyszczanie organizmu z herbata gonseen

Ludzki organizm jest jak wysoce wyspecjalizowany komputer – złożony z setek większych i mniejszych podzespołów bezustannie wykonuje szereg złożonych operacji… Nic dziwnego, że czasem ulega przeciążeniom – wówczas , tak jak każdy sprzęt potrzebuje wyregulowania i restartu!

Jeżeli trudno Ci się opędzić od infekcji układu oddechowego, dręczą Cię problemy trawienne i częste bóle głowy, a nawet najprostsze domowe czynności powodują  zadyszkę i szybsze bicie serca – to znak, że w Twoim organizmie gromadzą się toksyny (metale ciężkie, pestycydy, związki chemiczne pochodzące z wysoko przetworzonej żywności, używek a także mikroorganizmy – wirusy, bakterie i grzyby) oraz zbędne produkty przemiany materii (gromadzące się w jelitach kamienie kałowe).  W takim przypadku herbata Gonseen może okazać się wybawieniem. Innymi symptomami zbyt wysokiego stężenia toksyn są m.in. ociężałość umysłowa i fizyczna,  zły stan skóry i włosów, egzemy, hemoroidy, wrzody żołądka i dwunastnicy, bóle kostno-stawowe, problemy ginekologiczne, nefrologiczne, nerwowe, aż po nowotwory.  Sygnałem alarmowym powinna  być  nieświeża woń z ust oraz nieprzyjemne i intensywne zapachy kału, moczu i potu.

Detoksykacja – czyli wyprowadzenie szkodliwych substancji z organizmu będzie dla Ciebie tym, czym restart dla komputera! Herbata Gonseen wypijana regularnie – pozwoli na odnowę biologiczną wszystkich komórek Twojego ciała oraz zwiększy zdolności organizmu do samodzielnej walki z wieloma chorobami.

Herbata Gonseen jako podstawa oczyszczania

oczyszczająca herbata GonseenNiestety – to, co dla maszyny jest możliwe za pomocą jednego przycisku w przypadku człowieka staje się procesem długofalowym – na szczęście herbata Gonseen jako jego baza  zagwarantuje pozytywne efekty w możliwie najkrótszym czasie! Naturalne składniki, zawarte w unikalnej formule Gonseen, potrafią wiązać toksyny w krwiobiegu i wydalać je z organizmu, wspomagają także perystaltykę jelit, dzięki czemu szybciej pozbywamy się złogów w postaci kamieni kałowych. Herbata Gonseen oczyszcza organizm, wykorzystując mieszankę ziół, substancji odżywczych, witamin i minerałów z Morza Martwego. Można ją stosować bez względu na to, czy wymienione objawy już u was występują czy jeszcze nie – brak objawów wcale nie jest równoznaczny z brakiem toksyn w organizmie, zwłaszcza, że uniknięcie tych trujących związków chemicznych jest raczej niemożliwe – są w wodzie, powietrzu i pożywieniu.

Jak wskazują wieloletnie doświadczenia w stosowaniu – herbata Gonseen wypijana codziennie (profilaktycznie wystarczy jedna filiżanka!) jest w stanie zapobiec kumulowaniu się toksyn w organizmie, a spożywana w większych ilościach jest  bazą dla wielu programów zdrowotnych – właśnie za sprawą genialnych właściwości oczyszczających! Jednak pomimo tego w zaawansowanym stadium zatrucia organizmu herbata Gonseen może być niewystarczająca. W takich przypadkach Dr Nona zaleca kurację z użyciem suplementów diety zróżnicowanych w zależności od potrzeb chorego.

Herbata Gonseen i odpowiednio dobrana suplementacja gwarancją sukcesu!

Herbata Gonseen to produkt bazowy w każdej kuracji oczyszczającej, w łagodnym zatruciu toksynami może być stosowana samodzielnie. W pozostałych przypadkach wskazane są dodatkowe środki usprawniające proces oczyszczania. Cleanseen, który normalizuje perystaltykę jelit i wspomaga usuwanie kamieni kałowych będzie doskonały w przypadku osób u których kumulacja toksyn objawia się zwłaszcza objawami ze strony układu trawiennego i wydalniczego. Jego działanie można wzmocnić stosując Reumoseen – aktywne składniki tego suplementu rozpuszczają nagromadzone masy kałowe oraz niwelują stany zapalne. Jeśli chcemy wzmocnić naszą trzustkę oraz wątrobę – organy odpowiedzialne za samoistne oczyszczanie organizmu najlepiej jest zastosować Ravseen. Wskazane są również oczyszczające kąpiele z użyciem Soli z Morza Martwego Dr Nona, które jako jedyne zawierają specjalny składnik – kompleks BOMK wnikający w głąb każdej komórki i wyprowadzający toksyny przez skórę, a do codziennej higieny – stosowanie Halo Żelu z morskimi minerałami.

kobieta pijąca herbatę

Podstawą oczyszczania i utrzymania prawidłowego metabolizmu jest uzupełnianie płynów. Organizm w 70% składa się z wody, dlatego nie powinno się dopuszczać do jej braków – herbata Gonseen plus przynajmniej 1,5 litra wody dziennie to absolutne minimum! Ponadto bardzo ważna jest zmiana nawyków żywieniowych – zwłaszcza rezygnacja z wszelkich używek, słodyczy; potraw tłustych i ciężkostrawnych. Zastąpmy je owocami i warzywami – dostarczą nam niezbędnego błonnika, który sprzyja przemianie materii oraz zapobiega zaparciom.  Nie zaszkodzi jeżeli siedzący tryb życia wzbogacimy zdrową dawką ruchu – nawet dłuższy, godzinny spacer raz na 2-3 dni może okazać się zbawienny!

Pamiętajcie, że najważniejsza jest systematyczność! Herbata Gonseen wypijana codziennie jest podstawą zdrowego i bezawaryjnego  funkcjonowania tej wspaniałej maszyny jaką jest nasz organizm! Detoksykacja organizmu to higiena naszego ciała od wewnątrz – przeprowadzana regularnie (nie częściej jednak niż raz na 6 miesięcy) stanowi wspaniałą profilaktykę przed chorobami cywilizacyjnymi!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *