Herbata Gonseen wspomoże Twoją skórę w czasie zimy!

Posted on 5 stycznia, 2013 in Blog, Uroda, Zdrowie | 0 comments

Herbata Gonseen wspomoże Twoją skórę w czasie zimy!

Kiedy za oknami skrzy się biały puch, a słupki temperatur niebezpiecznie spadają w dół herbata Gonseen staje się Twoim niezastąpionym sprzymierzeńcem! Ten aromatyczny napój nie tylko przyjemnie rozgrzewa i dodaje energii (dzięki liściom Yerba mate!), ale poprzez oddziaływanie na każdą komórkę ciała – wzmacnia organizm w tym nieprzychylnym okresie oraz podnosi jego odporność!

Herbata Gonseen stosowana w uczuleniu na mróz

Piękna dziewczyna pijąca aromatyczną herbatę Gonseen

A to i tak nie wszystko – to informacja ważna szczególnie dla Pań – Herbata Gonseen to podstawa kuracji, która pomoże zniwelować nieprzyjemne skutki mroźnej, zimowej aury widoczne przeważnie na delikatnej skórze twarzy i dłoni. To tak zwana alergia na zimno, która dotyka zwłaszcza osób o wrażliwej skórze – a więc kobiety i dzieci, a może przejawiać się nawet latem (np. po spożyciu zimnych pokarmów). Jest skutkiem nagłego wychłodzenia organizmu, za jej pojawienie się odpowiadać może nie tylko niska temperatura, ale również nadprodukcja histaminy i innych czynników prozapalnych, czy różne powikłania pochorobowe. Jeżeli i Ty masz problemy z nieprzyjemnymi czerwonymi plamami w odsłoniętych partiach ciała (nawet po bardzo krótkiej ekspozycji na minusową temperaturę), obserwujesz u siebie tendencje do swędzącej pokrzywki w innych regionach (np. uda, kolana, czy stopy które również nie nalezą do części ciała szczególnie chronionych przed niskimi temperaturami), a dolegliwościom tym towarzyszy również ból herbata Gonseen może okazać się prawdziwym wybawieniem! Dzięki starannie dobranym składnikom (m.in. działająca przeciwzapalnie macierzanka piaskowa, odtruwająca lucerna, czy najmocniejszy występujący naturalnie antyoksydant – liść oliwny) ma ona właściwości regulujące procesy zachodzące w naszym organizmie – jest w stanie uzdrowić każdą, najmniejszą nawet komórkę ciała! Pomocnym produktem będzie także krem dynamiczny, który poprawia krążenie

Herbata Gonseen w kuracji antyalergicznej

Piękna kobieta z zaczerwienionymi od mrozu policzkamiJeżeli chcesz się pozbyć uciążliwych dolegliwości związanych z podatnością twojego organizmu na niskie temperatury wesprzyj jego funkcjonowanie specjalną kuracja opracowaną w laboratoriach kliniki Lenom, które od lat wspomagają firmę Dr Nona w tworzeniu naturalnych kosmetyków i prozdrowotnych suplementów diety. Podstawą tej kuracji będzie oczywiście niezastąpiona herbata Gonseen, którą należy wypijać przynajmniej 1 raz dziennie, choć najlepsze efekty uzyskamy pijąc ją rano i wieczorem. Dodatkowo wykorzystane torebki naparu można stosować jako okłady na miejsca, które szczególnie nam doskwierają – lecznicze zioła pomogą pozbyć się bólu i nieprzyjemnego swędzenia. Przyśpieszą również zanikanie zmian alergicznych, które zazwyczaj utrzymują się nawet przez kilka godzin.

Pozostałe produkty zalecane w kuracji to:

Leczenie alergii na zimno jest trudne i w wielu przypadkach mało skuteczne – medycyna konwencjonalna jeszcze nie znalazła lekarstwa na tę dolegliwość. Istotna jest przede wszystkim profilaktyka oraz działania wzmacniające cały nasz organizm w walce z tym schorzeniem! Zatem ubierajmy się ciepło, stosujmy „zimowe kremy” o specjalnych tłustych formułach i pijmy cudowny napój, jakim jest herbata Gonseen – na zdrowie!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *