Herbata Gonseen zadba o Twoje oczy!

Posted on 5 kwietnia, 2013 in Blog, Zdrowie | 0 comments

Herbata Gonseen zadba o Twoje oczy!

herbata gonseen na zmęczone oczyJeśli twoje oczy są przemęczone, bolą, pieką i łzawią – herbata Gonseen w mig usunie te nieprzyjemne dolegliwości! Będzie również rewelacyjnym środkiem wspomagającym leczenie wszelkich stanów zapalnych i chorób zlokalizowanych w obrębie narządu wzroku – wypijana regularnie pozwoli każdemu przez długie lata cieszyć się doskonałym wzrokiem i młodzieńczym spojrzeniem!

Herbata Gonseen – narzędzie w walce o dobry wzrok

Wzrok i zdolność postrzegania za jego pomocą otaczającego nas świata można uznać za najcenniejszy spośród posiadanych przez człowieka pięciu zmysłów.  Wyspecjalizowany, a przy tym nadzwyczaj delikatny organ jakim jest oko oraz możliwość  trójwymiarowego widzenia kolorów i kształtów to wynik trwającej przez setki lat ewolucji – powinniśmy pielęgnować ten dar, gdyż tak jak wszystko w naszym życiu nie jest on nam dany raz na zawsze! Wraz z wiekiem oczy „zużywają się” – takie problemy jak jaskra, zaćma, choroby siatkówki, atrofia nerwu wzrokowego, czy stany zapalne tego organu mogą być zarówno wynikiem, jak i przyczyną powolnej degradacji wzroku. Nie bez winy pozostaje nasz styl życia! Suche powietrze, dym papierosowy, spaliny, godziny spędzone przed komputerem i telewizorem bardzo szkodzą naszym oczom. Dlatego jeśli chcemy do późnej starości cieszyć się dobrym wzrokiem – zadbajmy o niego już dziś! Herbata Gonseen będzie naszym silnym sojusznikiem – dzięki specjalnym komponentom stanowi źródło niezbędnych dla oczu witamin – m.in. wit. A i B, przeciwutleniaczy, czyli witamin C i E oraz minerałów, w tym zbawiennego dla oczu cynku.

Herbata Gonseen dla oczu – jak stosować?

herbata Gonseen w problemach z oczamiJeżeli celem jest profilaktyka chorób oczu – dla Ciebie i najbliższych –  zadbaj o to, aby herbata Gonseen była wypijana co najmniej 1 raz dziennie! Stanowi ona podstawę oczyszczania organizmu z toksyn, w następstwie którego jesteśmy w stanie przyswoić aż do 80 % więcej minerałów, witamin i składników odżywczych dostarczanych z pożywieniem i suplementami diety. Ponadto może być herbata Gonseen stosowana zewnętrznie – zużyte saszetki mogą służyć jako rewitalizujące kompresy na oczy (po wypiciu herbatki, jeszcze wilgotne saszetki wsadzamy do zamrażalnika, już schłodzone nałożyć na powieki na 7-10 minut), a sam napar (również schłodzony!) do przemywania, np. w stanach zapalnych, przy zapaleniu spojówek, jak również  po długotrwałej pracy na komputerze, oglądaniu TV czy czytaniu, kiedy oczy łzawią i pieką , a pod powiekami czujemy nieprzyjemny „piasek”. Takie zabiegi nie tylko szybko przywrócą oczom sprawność i zniwelują nieprzyjemne doznania – ale, co ucieszy szczególnie przedstawicielki płci pięknej – zadziałają również na wrażliwą skórę wokół oczu – poprawią jej napięcie i ukrwienie, pomogą pozbyć się nieestetycznych zasinień i opuchlizny, po prostu przywrócą skórze blask i młodzieńczy wygląd!

Herbata Gonseen to również sprawdzony sposób na infekcje bakteryjne gruczołów skórnych zlokalizowanych na powiekach, czyli popularnego jęczmienia. Aby się go pozbyć należy kilka razy dziennie na ok. 5 minut przykładać na zmienione chorobowo miejsce ciepłe kompresy z Gonseenu – w tym celu można użyć saszetek herbaty lub zmoczonego w ciepłym naparze gazika. W ten sposób nie tylko przyspieszymy „dojrzewanie” jęczmienia, ale również pozbędziemy się bakterii i wirusów, gdyż herbata Gonseen znana jest ze swego działania antyseptycznego. W cięższych przypadkach można  dodatkowo stosować gotowe Kompresy z wody Morza Martwego (naprzemiennie z kompresami z herbaty) oraz Balsam pod oczy lub Balsam Solaris lub Krem do rąk i paznokci  – kilka razy  dziennie.

Herbata Gonseen w programach zdrowotnych

Dzięki silnym właściwościom prozdrowotnym herbata Gonseen stanowi również jedyny w swoim rodzaju składnik kompleksowych programów leczniczych stosowanych w poważniejszych problemach dotyczących zarówno widzenia, jak i skomplikowanej aparatury oczu.

Na STANY ZAPALNE OCZU ( POWIEK, ROGÓWEK, TWARDÓWEK, SPOJÓWEK, WORECZKA ŁZOWEGO) Dr Nona zaleca kilkudniową kurację składającą się z następujących komponentów:

W przypadku takich schorzeń jak JASKRA, ZAĆMA, CHOROBY SIATKÓWKI, ATROFIA NERWU WZROKOWEGO zaleca się poniższą kurację:

Kiedy natomiast zmysł wzroku odmawia nam posłuszeństwa,  a specjalista zdiagnozował  NABYTE WADY WZROKU  warto wspomagać się poniższym zestawem suplementów:

W tym miejscu przypominamy, iż przytoczone powyżej kuracje są kuracjami przykładowymi – zanim je zastosujecie warto skonsultować się z lekarzem, a kiedy nie będzie przeciwwskazań – ze specjalistą z zakresu leczniczych kosmetyków i suplementów Dr Nona – Elżbietą Kasztelaniec. Programy lecznicze powinny być dostosowane do indywidualnych potrzeb i problemów danej osoby.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *