Piękna skóra z Gonseenem!

Posted on 3 marca, 2014 in Blog, Uroda, Zdrowie | 0 comments

Piękna skóra z Gonseenem!

Piękna i zdrowo wyglądająca skóra to atut, którym w obecnych czasach może pochwalić się niewiele osób. Praktycznie na każdym kroku napotykamy groźne  toksyny i alergeny, które przyczyniają się do pogorszenia stanu naszej skóry, mogą stanowić “czynnik zapalny” w wielu schorzeniach dermatologicznych tj. łuszczyca, trądzik, bielactwo, czy zmora współczesnych kobiet, czyli cellulit. Aby wspomóc proces leczenia warto systematycznie oczyszczać ciało z toksyn – niezastąpioną pomocą będzie ziołowy napar Gonseen.

Dlaczego nasza skóra choruje – te okropne toksyny!

Każdego dnia wchodzimy w kontakt z różnymi substancjami – część z nich jest nam niezbędna do prawidłowego funkcjonowania, pozostałe – niekoniecznie, co gorsza zdarzają się i takie, których lepiej byłoby unikać, gdyż są dla nas toksyczne. Dopóki nasz organizm radzi sobie z usuwaniem toksyn wszystko jest w porządku – problemy zaczynają się, gdy przestaje. Jak dowodzą specjaliści, większość schorzeń – wykluczając niedobory – jest wynikiem oddziaływania toksyn! Nie od dziś wiadomo, że choroby skórne są w rzeczywistości objawami chorób somatycznych, tkwiących wewnątrz naszego organizmu już Paracelsus, zwany ojcem medycyny nowożytnej, domyślał się, że choruje cały człowiek, a nie tylko jego skóra.  Pierwsze sygnały zatrucia najczęściej są niezauważone, czasami lekko boli brzuch czy głowa, niekiedy jesteśmy senni, lekka biegunka i przechodzimy obok tego obojętnie. Tak się nam wydaje do jutra przejdzie, lekki stan ostry przechodzi, jednak z organizmu nie zostają wyrzucone toksyny tylko cały czas gromadzą się. I własnie te nagromadzone toksyny dają nam bardzo różne objawy, dalej możemy być senni, mieć biegunki czy zaparcia, ale także jak skumuluje się zbyt dużo toksyn, to organizm zaczyna wołać „RATUNKU!” i zaczyna wyrzucać toksyny poprzez skórę. Z każdym dniem skóra traci blask i jędrność, szarzeje, pory stają się rozszerzone, zaczynają wyskakiwać różne niedoskonałości i wypryski, a w efekcie rozwijają się rozmaite dermatozy…Dlatego właśnie w ich leczeniu tak ważne jest działanie od wewnątrz i stosowanie preparatów odtruwających, które będą eliminować z naszego organizmu toksyny odpowiedzialne za pojawienie się schorzenia.

Dlaczego herbatka Gonseen jest taka efektywna?

Herbatka Gonseen wypijana codziennie w znaczący sposób wpłynie na proces oczyszczania organizmu z tych siejących spustoszenie substancji, pomoże nam zachować piękna i zdrową skórę oraz będzie stanowiła znakomitą bazę pod leczenie uporczywych dolegliwości dermatologicznych, jak wspomniany już trądzik, bielactwo, atopowe zapalenie skóry czy łuszczyca. Gonseen to pradawna, tradycyjna receptura ziołowa, wzbogacona o mineralny kompleks BOMK.  Zioła mają szczególne znaczenie w leczeniu wielu dolegliwości skórnych – zwłaszcza, gdy chodzi o przypadki przewlekłe i oporne na standardowo przepisywane maści, kremy, czy inne farmaceutyki – maja nad nimi tę przewagę, że mogą być stosowane przez długi czas, nie tylko zewnętrznie, lecz i wewnętrznie. Co więcej, Herbatka Gonseen może być stosowana także profilaktycznie, gdyż zioła w niej zawarte są w stanie skutecznie zapobiegać wystąpieniu wielu chorób skórnych, zwłaszcza wtedy, gdy pojawiają się pierwsze ich symptomy.

Aby wspomóc oczyszczanie organizmu z toksyn i zbędnych metabolitów należy wypijać co najmniej litr naparu z Gonseen w ciągu doby. Dodatkowo zaleca się przykładowo:

łuszczycaBalsam Solaris lub Krem do rak i paznokci przy zmianach „mokrych” na skórze; Krem odżywczy na noc lub Mleczko do twarzy przy zmianach suchych na skórze oraz Kompresy z Wody Morza Martwego. Ponadto – po wcześniejszej konsultacji z konsultantem – do kuracji można włączyć w zależności od dominujących objawów naturalne suplementy Dr Nona do stosowania wewnętrznego oraz właściwe produkty kosmetyczne do stosowania zewnętrznego.
bielactwoCleanseen po 2-3 kaps. na noc, Yamseen po 2 kaps. na noc, Ravseen po 3 kaps. rano, Balsam Solaris smarować okolice wątroby i wszystkie zmiany na skórze 2 razy dziennie, Maseczka iłowa smarować, co drugi dzień na obszar wątroby i zmiany na skórze (z wyjątkiem okolicy oczu), Sól Morza Martwego do kąpieli 2-3 razy w tygodniu. W przypadku niedoborów minerałów Dakseen czy Soupseen
Płyn do płukania po 1 łyżeczce 2 razy dziennie,  Faza 9 po 2 kaps. rano, Mleczko do twarzy 2 razy dziennie, Krem do rąk i paznokci lub Balsam Solaris, Maseczka iłowa codziennie lub co drugi dzień na 7-10 min, Halo-żel do mycia twarzy i całego ciała, Kompresy z wody Morza Martwego.

Podstawą każdego z powyższych programów leczniczych jest herbata Gonseen – tylko jej regularne, systematyczne stosowanie gwarantuje efektywne oczyszczenie organizmu z toksyn oraz widoczną poprawę – minimalizację zmian i defektów skórnych. To produkt nr 1 w utrzymaniu naszego organizmu w dobrej kondycji oczywiście stosując codziennie zdrowe produkty w naszej diecie. Najlepiej, aby pochodziły z plantacji ekologicznych wtedy jest mniej toksyn do usuwania każdego dnia.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *