Zdrowa jama ustna i herbata Gonseen.

Posted on 20 marca, 2013 in Blog, Zdrowie | 0 comments

Zdrowa jama ustna i herbata Gonseen.

Herbata Gonseen to nieoceniony środek w utrzymywaniu zdrowia i leczeniu wielu schorzeń naszego organizmu – również tych zlokalizowanych w obrębie jamy ustnej. Zatem jeżeli do tej pory jej prawidłowa higiena kojarzyła wam się wyłącznie ze szczotkowaniem zębów i wizytami u dentysty – pora to zmienić!  Herbata Gonseen powinna stać się – tak jak mycie zębów – Waszym stałym punktem dnia!

Higiena jamy ustnej a herbata Gonseen

Zdrowe zęby z herbata Gonseen

W dzisiejszych czasach zdrowe zęby, piękny uśmiech i świeży oddech niejednokrotnie stanowią naszą wizytówkę. To również główne powody, dla których dbamy o higienę jamy ustnej każdego dnia. Niestety, mało kto zdaje sobie sprawę, że – nazwijmy to  – „właściwości reprezentacyjne”  to sprawa drugorzędna – prawidłowa higiena ustnej ma wpływ na cały nasz organizm! Badania naukowe wykazały, że chore zęby czy dziąsła mogą przyczyniać się do rozwoju wielu poważnych schorzeń tj. choroby serca, cukrzyca, a nawet niektóre nowotwory! Warto o tym pamiętać, a profilaktycznie i wspomagająco leczenie stosować ziołowe suplementy. Do tej grupy należy herbata Gonseen , która pośród swoich rozlicznych  dobroczynnych właściwości ma również działanie antyseptyczne i bakteriobójcze;  dzięki wysokiemu stężeniu zbawczych składników mobilizuje rezerwy naszego organizmu i wzmacnia system odpornościowy.

Herbata Gonseen przybywa z odsieczą!

Problemy jamy ustnej, które dokuczają nam najczęściej to choroby dziąseł i przyzębia (paradontoza!), afty i pleśniawki, a także różne powikłania bakteryjne. W 95% to one są przyczyną powstawania nieprzyjemnego zapachu z ust! Nie należy ich lekceważyć również dlatego, że mogą być objawem, ogólnoustrojowych zaburzeń organizmu, a brak leczenia może spowodować poważniejsze problemy.  Pierwszym krokiem powinna być wizyta u stomatologa, który oceni stan jamy ustnej i zębów, udzieli cennych porad odnośnie higieny, a kiedy to niezbędne przypisze odpowiednie leki. Warto również sięgnąć po sprawdzone środki, jakim z pewnością jest herbata Gonseen, która może być stosowana wspomagająco w leczeniu i oczywiście profilaktycznie.  W swoim składzie ma działający przeciwzapalnie i bakteriobójczo liść oliwki europejskiej, liść lebiodki pospolitej i macierzanki piaskowej –   mające właściwości przeciwbólowe, przeciwwirusowe i fungistatyczne, czy pomocną w leczeniu stanów zapalnych miętę. Przy schorzeniach jamy ustnej herbata Gonseen może być stosowana zarówno zewnętrznie – jako środek do płukania, jak i wewnętrznie – jako naturalny antybiotyk!

Wskazówki dotyczące stosowania herbaty Gonseen

ziołowa herbata GonseenPodczas swojej wieloletniej praktyki lekarskiej Dr Nona często spotykała pacjentów uskarżających się na problemy zlokalizowane w obrębie jamy ustnej – aby ulżyć ich cierpieniu stworzyła specjalne programy lecznicze, których bazą jest herbata Gonseen – wypijana w ilości ok. 0,5 litra dziennie. Dodatkowo stosować należy odpowiednie suplementy – np. przy nieświeżym oddechu, zapaleniu dziąseł i różnych infekcjach bakteryjnych – Okseen, 2-3 kapsułki rano; przy paradontozie – Okseen po 2 kaps. rano lub Goldseen – 1 kaps. po śniadaniu a dodatkowo okłady na dziąsła – z maseczki iłowej, kompresów z wody Morza Martwego Kremu dynamicznie nawilżającego i/lub Balsamu pod oczy. Takie okłady są również wskazane przy aftach i pleśniawkach – tutaj zamiast kompresów poleca się raczej Krem do rąk, który ma działanie grzybobójcze. Oczywiście w każdym przypadku obowiązkowo myć zęby 3-5 razy dziennie – wskazana będzie pasta Shenseen – i przepłukiwać  Płynem do płukania jamy ustnej.

Jeżeli zalecone kuracje stosować będziecie regularnie szybko zobaczycie ich pozytywne efekty. Herbata Gonseen zadziała tutaj jako katalizator – przyspieszy proces zdrowienia i regeneracji komórkowej, usunie toksyny i zwalczy chorobotwórcze drobnoustroje dzięki czemu w mig poprawi się wasze samopoczucie, a na twarz powróci uśmiech!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *