Herbata Gonseen pomocna w alergiach i astmie

Posted on 12 maja, 2013 in Blog, Zdrowie | 0 comments

Herbata Gonseen pomocna w alergiach i astmie

W okresie pylenia, kiedy u alergików i astmatyków występują nasilone objawy uczuleniowe jakość ich życia ulega znacznemu pogorszeniu – herbata Gonseen wypijana każdego dnia pomoże zredukować nieprzyjemne doznania i powrócić do normalnego trybu funkcjonowania!

Maj i czerwiec to wyjątkowo urokliwe miesiące – okres rozkwitu, budzenia się do życia fauny i flory, przyjemnego wzrostu temperatur – i choć aura sprzyja spacerom i relaksowi na świeżym powietrzu, to nie wszyscy  mogą korzystać z okazji. Mowa oczywiście o alergikach, którzy w okresie wiosenno letnim, za sprawą unoszących się w powietrzu pyłków roślinnych przeżywają prawdziwą gehennę. Uporczywy katar, kaszel, kłopoty z oddychaniem i duszności, łzawiące, piekące oczy i swędzące wysypki – to tylko niektóre z objawów z którymi muszą walczyć każdego dnia.   Jeżeli i Tobie nie są one obce –  ziołowa herbata Gonseen przyniesie ulgę cierpieniu.

Herbata Gonseen dla alergika

alergia i astma herbata Gonseen w programach zdrowotnychDzięki silnym właściwościom oczyszczającym herbata Gonseen usuwa z organizmu wszelkie zakłócające jego funkcjonowanie substancje – są wśród nich zbędne produkty przemiany materii, toksyny, jak również nieznośne alergeny. Już jedna szklanka dziennie przyniesie odczuwalną poprawę – uporczywy katar, łzawienie i swędzenie ulegną znaczącej redukcji, poprawi się nasza zdolność do koncentracji, miną napady lęku i frustracji a sen w końcu przyniesie wypoczynek. Oprócz rewelacyjnego działania oczyszczającego, dzięki obecności antyoksydantów herbata Gonseen ma także nieoceniony wpływ na osłabiony a alergików system immunologiczny, jest podstawą każdej kuracji wzmacniającej. Warto stosować ją w połączeniu z suplementami diety takimi jak oczyszczające preparaty Cleanseen i Yamseen, czy wzmacniający Pulmoseen. Oczywiście alergia to nie tylko uczulenie na pyłki – alergenem może być w dzisiejszych czasach praktycznie wszystko. Do najczęstszych należą: roztocza kurzu domowego, sierść zwierząt, zarodniki pleśni,  substancje, które mają kontakt ze skórą tj. środki czystości oraz pokarmy, m.in. mleko krowie, białko jajka kurzego, niektóre ryby, orzechy, migdały, owoce cytrusowe, pomidory i czekolada. Herbata Gonseen będzie pomocna również w alergii pokarmowej, czy kontaktowej – gdy ich objawy będą się nasilać należy wypijać co najmniej dwie szklanki naparu dziennie, a dodatkowo – łyzkę Płynu do płukania jamy ustnej do 3 razy dziennie.

Herbata Gonseen dla astmatyka

herbata gonseen astmaAlergie – zwłaszcza te związane z alergenami wdychanymi są zjawiskiem coraz częstszym. Na domiar złego eksperci alarmują, że nieleczone mogą prowadzić do kolejnych chorób w tym astmy oskrzelowej. To bardzo groźna dolegliwość zlokalizowana w obrębie dolnych dróg oddechowych. Objawia się przede wszystkim napadami duszności, kaszlem i świszczącym oddechem. W przypadku tej choroby herbata Gonseen stanowi podstawę specjalnego, opracowanego przez specjalistów kliniki Lenom programu terapeutycznego.

Etap I

Dodatkowo:

II etap:

  • Okseen po 2 kaps. rano
  • Pulmoseen po 1 kaps. 2-3 razy dziennie
  • Yamseen po 2 kaps.  na noc
  • Gonseen po 0,5l dziennie
  • Faza 9 po 2 kaps. rano
  • Sól Morza Martwego do kąpieli i inhalacji
  • Krem dynamiczny na klatkę piersiową i obszar wątroby
  • Maseczka iłowa na klatkę piersiową
  • Lovseen po 1-2 kaps. rano ( szczególnie, jeśli była stosowana kuracja sterydami; zalecany tylko osobom z normalnym lub niskim ciśnieniem)

Należy pamiętać, że wszystkie kuracje z użyciem naturalnych suplementów diety powinny trwać od minimum 3 miesięcy do 1 roku! Usuwanie przyczyn choroby trwa zawsze dłużej niż doraźne leczenie objawów – jednak tylko w pierwszym przypadku możecie całkowicie uwolnić się od choroby i uniknąć dożywotniego zażywania silnych  leków!

Należy również mieć na uwadze, iż przytoczone w tekście programy zdrowotne nie stanowią zamienników leczenia farmakologicznego zleconego przez specjalistę, a poszczególne ich składniki zawsze należy dobrać do indywidualnych potrzeb pacjenta – po konsultacji z konsultantem firmy dr Nona. Przed zastosowaniem skontaktuj się ze swoim lekarzem prowadzącym.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *