Kiedy boli brzuch herbata Gonseen idzie w ruch!

Marzec 10, 2013 w Blog, Zdrowie

Kiedy boli brzuch herbata Gonseen idzie w ruch!

Podstawą odporności naszego organizmu jest zdrowy układ pokarmowy –  herbata Gonseen wypijana każdego dnia to recepta na jego niezawodne działanie przez długie lata. Co jednak zrobić, kiedy sama profilaktyka nie wystarcza, a nasz układ trawienny wysyła niepokojące objawy ostrzegawcze, albo co gorsza – pojedyncze symptomy rozwinęły się w pełnoobjawowe schorzenie? Podpowiemy w tym artykule!

herbata Gonseen w schorzeniach układu pokarmowegoBiegunka, wzdęcia, zgaga i niestrawność, zaparcia, choroba wrzodowa, zespół jelita drażliwego czy też schorzenia wywołane przez pasożyty to tematy znane znakomitej większości z nas, a mimo wszystko wstydliwe do tego stopnia, że często boimy się mówić o nich głośno.  Tymczasem z każdym rokiem przybywa osób cierpiących na rozmaite zaburzenia i choroby układu pokarmowego – to konsekwencja obecnego stylu życia, w którym stres, siedzący tryb życia i nieprawidłowy sposób żywienia grają główne role.  Co zatem zrobić, gdy i my dołączymy do tej grupy?

Herbata Gonseen w detoksykacji

Pierwszym krokiem i zarazem podstawą w każdym programie leczniczym jest oczyszczenie organizmu z toksyn. Nieocenioną pomocą w tej kwestii będzie herbata Gonseen. Już jedna szklanka wypijana każdego dnia pozwoli nam szybko i efektywnie pozbyć się szkodliwych substancji i złogów – ziołowe składniki, jakie zawiera herbata Gonseen potrafią wiązać toksyny już w krwiobiegu i wydalać je z organizmu. Warto ją pić z jeszcze jednego powodu – oprócz działania oczyszczającego, ma ona również zbawienny wpływ na wiele nieprzyjemnych dolegliwości ze strony układu pokarmowego!

Herbata Gonseen to składniki zbawienne dla układu trawienia

Zawarte w niej liście lebiodki pospolitej są uznanym i silnym naturalnym środkiem przeciwbakteryjnym, zwłaszcza przeciw H. pylori, bakterii odpowiedzialnych za zdecydowaną większość wrzodów dwunastnicy i żołądka. Działają także przeciwgrzybiczno i przeciwpasozytniczo, dzięki czemu przywracają odpowiednią florę jelitową – przyczyniają się do usuwania takich nieprzyjemnych objawów jak wzdęcia brzucha, wzdęcia z oddawaniem wiatrów, zespół jelita wrażliwego, zapalenie żołądka czy infekcje spowodowane przez Candida i inne grzyby. Mięta pieprzowa – kolejny ważny z punktu widzenia układu pokarmowego składnik  to  idealny regulator metabolizmu, o  silnym działaniu regenerującym i pobudzającym czynności wydzielnicze żołądka oraz wątroby, zmniejszającym napięcie mięśni gładkich jelit i dróg żółciowych, dzięki czemu przywraca prawidłowe ruchy perystaltyczne, umożliwia właściwy pasaż treści jelitowej i przeciwdziała zastojom żółci w pęcherzyku żółciowym. Z kolei lucerna słynie z korzystnego wpływu na układ pokarmowy w zaburzeniach gastrycznych, takich jak wzdęcia i owrzodzenia; posiada możliwości regeneracji śluzówki układu trawiennego –  łagodzi wrzody w przełyku, żołądku i  jelitach. Właściwości wspomagające układ pokarmowy i trawienny mają również wyciągi z macierzanki piaskowej, ostrokrzewu paragwajskiego czy nasion marchwi.

Liczy się również odpowiednia suplementacja

Chociaż herbata Gonseen ma rewelacyjny wpływ na wszelkie schorzenia związane z układem pokarmowym, warto jest wspomóc jej działanie odpowiednio dobranymi suplementami diety. W takich przypadkach Dr Nona zaleca zwłaszcza Cleansen i Ravseen. Pierwszy z nich odznacza się rewelacyjnym działaniem na jelita – m.in. oczyszcza je z zalegających mas kałowych, pobudza ruchy robaczkowe oraz aktywizuje wchłanianie substancji odżywczych; pomaga w odtworzeniu prawidłowej mikroflory jelit. Drugi natomiast stabilizuje przemianę materii na każdym poziomie jej naruszenia, polecany jest jako komplementarna metoda leczenia w takich schorzeniach jak nieżyt żołądka, wrzód żołądka, dyskinezja dróg żółciowych, zapalenie i marskość wątroby, zapalenie jelita grubego, czy choroba Crohna.

Dla uzyskania najlepszych efektów warto jest sięgnąć po doskonale wnikający w głąb organizmu i docierający do każdej komórki kwartet soli – do kąpieli oraz Balsam Solaris i Maseczkę Iłową do stosowania miejscowego – zwłaszcza na obszar wątroby. Wskazana jest także zmiana nawyków żywieniowych oraz systematyczne badania laboratoryjne i kontrole lekarskie.

Choroby układu pokarmowego to żaden wstyd!

herbata Gonseen leczenie układu trawiennegoChociaż choroby układu pokarmowego wciąż są w pewnej mierze tematem tabu i większość z nas unika rozmów o nich niczym ognia warto jest zmienić swoje nastawienie. Informujmy – zwłaszcza naszego lekarza prowadzącego o wszelkich niepokojących objawach ze strony żołądka, jelit, czy wątroby. Tylko pełny ogląd sytuacji zapewni odpowiednią i wczesną diagnozę, a co za tym idzie szansę na całkowite wyleczenie! Herbata Gonseen natomiast zapewni nam odpowiednią profilaktykę każdego dnia! Pijmy ją na zdrowie!Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *