Kiedy boli brzuch herbata Gonseen idzie w ruch!
Podstawą odporności naszego organizmu jest zdrowy układ pokarmowy – herbata Gonseen wypijana każdego dnia to recepta na jego niezawodne działanie przez długie lata. Co jednak zrobić, kiedy sama profilaktyka nie wystarcza, a nasz układ trawienny wysyła niepokojące objawy ostrzegawcze, albo co gorsza – pojedyncze symptomy rozwinęły się w pełnoobjawowe schorzenie? Podpowiemy w tym artykule!
Biegunka, wzdęcia, zgaga i niestrawność, zaparcia, choroba wrzodowa, zespół jelita drażliwego czy też schorzenia wywołane przez pasożyty to tematy znane znakomitej większości z nas, a mimo wszystko wstydliwe do tego stopnia, że często boimy się mówić o nich głośno. Tymczasem z każdym rokiem przybywa osób cierpiących na rozmaite zaburzenia i choroby układu pokarmowego – to konsekwencja obecnego stylu życia, w którym stres, siedzący tryb życia i nieprawidłowy sposób żywienia grają główne role. Co zatem zrobić, gdy i my dołączymy do tej grupy?
Herbata Gonseen w detoksykacji
Pierwszym krokiem i zarazem podstawą w każdym programie leczniczym jest oczyszczenie organizmu z toksyn. Nieocenioną pomocą w tej kwestii będzie herbata Gonseen. Już jedna szklanka wypijana każdego dnia pozwoli nam szybko i efektywnie pozbyć się szkodliwych substancji i złogów – ziołowe składniki, jakie zawiera herbata Gonseen potrafią wiązać toksyny już w krwiobiegu i wydalać je z organizmu. Warto ją pić z jeszcze jednego powodu – oprócz działania oczyszczającego, ma ona również zbawienny wpływ na wiele nieprzyjemnych dolegliwości ze strony układu pokarmowego!
Herbata Gonseen to składniki zbawienne dla układu trawienia
Zawarte w niej liście lebiodki pospolitej są uznanym i silnym naturalnym środkiem przeciwbakteryjnym, zwłaszcza przeciw H. pylori, bakterii odpowiedzialnych za zdecydowaną większość wrzodów dwunastnicy i żołądka. Działają także przeciwgrzybiczno i przeciwpasozytniczo, dzięki czemu przywracają odpowiednią florę jelitową – przyczyniają się do usuwania takich nieprzyjemnych objawów jak wzdęcia brzucha, wzdęcia z oddawaniem wiatrów, zespół jelita wrażliwego, zapalenie żołądka czy infekcje spowodowane przez Candida i inne grzyby. Mięta pieprzowa – kolejny ważny z punktu widzenia układu pokarmowego składnik to idealny regulator metabolizmu, o silnym działaniu regenerującym i pobudzającym czynności wydzielnicze żołądka oraz wątroby, zmniejszającym napięcie mięśni gładkich jelit i dróg żółciowych, dzięki czemu przywraca prawidłowe ruchy perystaltyczne, umożliwia właściwy pasaż treści jelitowej i przeciwdziała zastojom żółci w pęcherzyku żółciowym. Z kolei lucerna słynie z korzystnego wpływu na układ pokarmowy w zaburzeniach gastrycznych, takich jak wzdęcia i owrzodzenia; posiada możliwości regeneracji śluzówki układu trawiennego – łagodzi wrzody w przełyku, żołądku i jelitach. Właściwości wspomagające układ pokarmowy i trawienny mają również wyciągi z macierzanki piaskowej, ostrokrzewu paragwajskiego czy nasion marchwi.
Liczy się również odpowiednia suplementacja
Chociaż herbata Gonseen ma rewelacyjny wpływ na wszelkie schorzenia związane z układem pokarmowym, warto jest wspomóc jej działanie odpowiednio dobranymi suplementami diety. W takich przypadkach Dr Nona zaleca zwłaszcza Cleanseen i Ravseen. Pierwszy z nich odznacza się rewelacyjnym działaniem na jelita – m.in. oczyszcza je z zalegających mas kałowych, pobudza ruchy robaczkowe oraz aktywizuje wchłanianie substancji odżywczych; pomaga w odtworzeniu prawidłowej mikroflory jelit. Drugi natomiast stabilizuje przemianę materii na każdym poziomie jej naruszenia, polecany jest jako komplementarna metoda leczenia w takich schorzeniach jak nieżyt żołądka, wrzód żołądka, dyskinezja dróg żółciowych, zapalenie i marskość wątroby, zapalenie jelita grubego, czy choroba Crohna.
Dla uzyskania najlepszych efektów warto jest sięgnąć po doskonale wnikający w głąb organizmu i docierający do każdej komórki kwartet soli – do kąpieli oraz Balsam Solaris i Maseczkę Iłową do stosowania miejscowego – zwłaszcza na obszar wątroby. Wskazana jest także zmiana nawyków żywieniowych oraz systematyczne badania laboratoryjne i kontrole lekarskie.
Choroby układu pokarmowego to żaden wstyd!
Chociaż choroby układu pokarmowego wciąż są w pewnej mierze tematem tabu i większość z nas unika rozmów o nich niczym ognia warto jest zmienić swoje nastawienie. Informujmy – zwłaszcza naszego lekarza prowadzącego o wszelkich niepokojących objawach ze strony żołądka, jelit, czy wątroby. Tylko pełny ogląd sytuacji zapewni odpowiednią i wczesną diagnozę, a co za tym idzie szansę na całkowite wyleczenie! Herbata Gonseen natomiast zapewni nam odpowiednią profilaktykę każdego dnia! Pijmy ją na zdrowie!